Na klíč
Degustace rumů - rumové prezentace

Nechte se vnést pod taktovkou Marka Šenkapoula do kouzelného světa romantického, zároveň ale drsného nápoje jako je rum. Během prezentace Vám objasníme výrobu, historii, rozdíly mezi jednotlivými druhy, krásu barvy a chuti, ale především si je ochutnáme.

Vše provádíme zábavnou formou bez projektoru či plátna. Prezentace může trvat jen 1 hodinu, nebo celý den, záleží jen na Vás.

Nabízíme 2 formy prezentace:

1. Prezentace formou open baru: Hosté sami chodí k rumovému baru, kde jim dle vašich požadavků budeme prezentovat a nalévat různé druhy rumů a ke každému vzorku řekneme krátkou historii a vysvětlíme proč zrovna takto chutná.

2. Prezentace formou zábavné Rumové Školy: Připravíme pro Vaše klienty 6-10 vzorků rumů, které budou mít před sebou a zábavnou formou je provedeme světem rumů. Vždy po jednom vzorku bude následovat cca 10 minut povídáni. Jde o velmi pěkné zpříjemnění Vašeho večírku, či firemní akce. Dle našich dlouholetých zkušeností Vám garantujeme, že se hosté budou minimálně 1,5 hodinu skvěle bavit.

Kdo je Marek Šenkapoul: Marek Šenkapoul pochází z Olomouce. Pracoval 20 let jako Bacardi Brand Ambassador. Během své dlouhé rumové kariéry procestoval více jak 50 karibských destinací a téměř 130 rumových destilérek. V rodné Olomouci vlastí kubánský bar La Giraldilla, Gin & Tonic a koktejlový bar Retro. Ale co hlavně – miluje rum a jak dodává:

Chcete vědět víc?

Pro podrobnější informace o podmínkách, cenách a termínech volejte přímo Markovi na tel. 777 777 777